ÖVRIGT / Diverse / Tavelram 3008224
nr 300 8224
Tavelram
Förgylld, 1800-tal, innermått, 31x44
Utrop:
100 kr
Såld:
1.200 kr
måndag 16 februari 2004
200 kr
150 kr
200 kr
350 kr
500 kr
500 kr
900 kr
800 kr
1.000 kr
1.000 kr
1.100 kr